Basia SPA

Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy

BASIA BEUTH to sprzyjające odpoczynkowi, przyjemne, relaksujące miejsce na mapie SPA.
Strefa relaksu, piękna i harmonii ducha w połączeniu z zabiegami kosmetycznymi oraz medycyną estetyczną jest doskonałym miejscem do ucieczki przed trudami dnia codziennego i zatraceniem się w wyjątkowych rytuałach oraz zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała.

Kameralna atmosfera panująca w naszych gabinetach gwarantuje spokój i niesamowity komfort w trakcie każdego zabiegu. Mając na uwadze wygodę naszych klientów stworzyliśmy w pełni intymne studio, aby oddający się w ręce naszych pracowników klient mógł poczuć się, jak w podróży do świata relaksu, aromatów i aksamitnych konsystencji.

Przekraczając próg naszego SPA odczujesz przyjemną i sprzyjającą relaksowi atmosferę – będziesz chciała, aby Twoje chwile w BASIA BEUTH trwały jak najdłużej.

Nasza oferta opiera się na pełnej gamie podstawowych zabiegów kosmetycznych oraz zaawansowanych i innowacyjnych zabiegach wykorzystujących profesjonalne urządzenia i kapsuły.
Dodatkowo oferujemy porady dermatologiczne, kosmetologiczne, dietetyczne. Każda z Pań może skorzystać z porad wizażysty, projektanta i stylisty.